Niezmiennie królujące na głowach Panien Młodych fryzury ślubne upinane na bok to klasa sama sobie. Jest to kwintesencja elegancji i stylu. Okres największej popularności tego rodzaju uczesania przypadł na rok 2014, nie znaczy to jednak, że ten typ fryzury czasy świetności ma już za sobą. Wręcz przeciwnie. To wciąż jedne z najczęściej i najchętniej wybieranych upięć włosów, które dają całe mnóstwo możliwości i ciekawych stylizacji wszystkim Pannom Młodym.

Często uważa się, że fryzury ślubne na bok są kompromisem pomiędzy kokiem, a rozpuszczonymi włosami. Tymczasem są one połączeniem najlepszych zalet zarówno jednego, jak i drugiego rodzaju upięcia. Po pierwsze odsłaniają one szyję, która odpowiednio wyeksponowana wyglądać będzie wprost łabędzio. Po drugie idealnie zgrywają się z dekoltem. Tym samym pięknie współgrają z sukniami na delikatnych ramiączkach, a także i tych bez nich.

Obecnie prawdziwe tryumfy święcą fryzury z boku głowy w formie asymetrycznych i luźnych upięć. Bardzo dobrze wypadają przede wszystkim włosy spinane są za pomocą wsuwek tuż nad uchem. Modnie i elegancko, a zarazem zmysłowo i finezyjnie wyglądają też panie, które zdecydują się na drobne loki i loczki podpięte po jednej i rozpuszczone po drugiej stronie.

Co istotne, na fryzury na bok mogą pozwolić sobie Panny Młode zarówno z długimi, jak i krótkimi włosami. Odpowiednio dobrane do kształtu twarzy będą prezentować się wyjątkowo imponująco, podkreślając urodę Panny Młodej.

fantazyjne uczesanie ślubne
blond włosy uczesane na bok
spięte włosy kręcone, zaczesane na bok
długie włosy, upięte z tyłu, lekko opadające z boku
czarne włosy z białym kwiatem upiętym z boku
fryzura w stylu glamour
piękna fryzura ślubna na bok
fryzura z uczesaniem bocznym
czarne włosy, fryzura glamour
czarne włosy przechodzące z boku na tył
blond włosy uczesane na bok