Być może należysz do tych dziewczyn, które mają piękne i podatne na stylizowanie fryzury. Jeśli jesteś jedną z nich, możesz pomyśleć o tym, by na ślub przyjaciółki uczesać się bez pomocy profesjonalnej fryzjerki. Jedyne czego potrzebujesz to maksimum 15 minut i ewentualnie przyjaciółka, koleżanka, mama, czy inna wspierająca osoba do towarzystwa. Zobacz na modne fryzury ślubne, które zrobisz sama i to w mniej niż 15 minut.

Pleciony kok

pleciony kok

fot: (https://pl.pinterest.com)

To jedna z tych fryzur zarówno dla gościa, jak i dla panny młodej, czy druhny, która nie może się nie udać. Każdy sposób zawiązania wyglądał będzie ciekawie i fajnie. Możecie zacząć od delikatnego natapirowania włosów, aby nadać im więcej objętości i nieco rozwichrzonego wyglądu. To fryzura, która sprawdzi się na ciepłe dni. Idealnie pasuje na wesela na świeżym powietrzu.

Pół na pół

prosta fryzura ślubna pół na pół

fot: (http://www.yourstylistaj.com)

Kolejna prosta do zrobienia fryzura. Wcale nie musisz studiować przy niej podręcznika fryzjera, aby zrobić ją błyskawicznie. To fryzura, która bardzo często wykorzystywana jest na śluby jesienne oraz zimowe, w okresie letnim i wiosennym lepiej jej unikać, bo przy cieple i wilgoci może stracić na swojej efektowności. Aby upiąć w ten sposób włosy wystarczy chwycić dwa kosmyki włosów i przypiąć spinką. Następnie bierzemy kolejne dwa kosmyki, którymi zakrywamy wsuwki i podpinamy od spodu.

Elegancki wysoki kucyk

elegancki wysoki kucyk

fot: (https://pl.pinterest.com)

Elegancko upięty kucyk jest nieco inną wersją tzw. końskiego ogona, upinanego w sposób tradycyjny. Na jego wykonanie wystarczy dosłownie kilka minut. jeśli na ślub wybierasz się w sukience bez ramiączek, ta fryzura jest zdecydowanie dla Ciebie. Z pewnością doda Ci szyku, zwłaszcza jeśli delikatnie natapirujesz ogon, aby zwiększyć wizualnie jego objętość.

Nieśmiertelne flower power

klasyczna ślubna fryzura

fot: (http://static.mwsrc.net)

Kwiat we włosach nie musi być atrybutem tylko panny młodej. Możesz pozwolić sobie na niego zarówno na ślubie na którym występujesz w roli szczęśliwej panny młodej, jak i pięknej świadkowej, siostry panny młodej, kuzynki, koleżanki, czy innej jeszcze dziewczyny. Do przygotowania tego rodzaju fryzury potrzeba naprawdę niewiele – zaprzyjaźniony florysta, który poleci Ci odpowiedni kwiat, który utrzyma się we włosach przez cały wieczór, spinka, grzebień i szczotka za pomocą których ułożysz zmysłowo włosy. Później założysz już tylko sukienkę, wygodne szpilki, szminką pomalujesz usta i możesz śmiało biec do samochodu i ruszać na wesele.

Poszarpany warkocz

poszarpany warkocz

fot: (http://static.mwsrc.net)

Idealna fryzura dla dziewczyn, które mają włosy sięgające dalej niż do ramion. Z takich włosów można wyczarować fryzury na luzie, które będą jednocześnie w lekkim, artystycznym nieładzie, a jednocześnie prezentować się elegancko. To fryzura prosta do przygotowania, jeśli macie z nią problem znajdziecie mnóstwo filmów instruktażowych na youtube, jak wykonać taką właśnie prostą fryzurę.

Niedokończony nisko spięty kok

niedokończony spięty kok

fot: (http://www.julep.com)

Przy pomocy kilku szpilek oraz spreyu do włosów wyczarować można z włosów sięgających minimum do ramion taki oto elegancki kok. Jest on uroczy, a jednocześnie pozwalający na sporo swobody. Układając w ten sposób włosy nie będziesz musiała przejmować się kilkoma kosmykami, które umknęły po bokach po pierwszym tańcu na parkiecie, bo będzie to wyglądać naturalnie, jako zamierzone.