Kobiety, które są szczęśliwymi posiadaczkami długi i pięknych włosów, mogą w dniu ślubu jeszcze bardziej podkreślić ich urodę, a zarazem swój cenny atut. Długie włosy wyglądają w dniu ślubu zawsze pięknie, bez znaczenia czy wybierzemy opcję prostą, kręconą czy falującą. Ważne jest jednak, aby dobierając odpowiednią fryzurę nie przesadzić z fantazjami, włosy muszą bowiem pięknie wyglądać przez wiele godzin. Wybrana fryzura musi być zatem bardzo trwała, ale jednocześnie wygodna, wesele trwa przecież do rana.

Zaletą tego typu fryzur jest luz oraz swoboda. Wybierane są one przede wszystkim przez Panny Młode, które cenią sobie właśnie te cechy. Jeśli dodać do tego prostotę i elegancję, które są dodatkowymi atutami, mamy pełny obraz tego rodzaju stylizacji. Fryzury ślubne – fale z długich włosów to propozycja dla kobiet, które nie czują się komfortowo w stylizacjach klasycznych z typowo ciasnymi, tradycyjnymi upięciami jak koki, ciasne upięcia, czy warkocze. Jeśli zatem nie lubicie schematów, a na co dzień cenicie sobie niezależność i wolność, z pewnością powinniście wybrać tego typu stylizację włosów.

Dzięki tego rodzaju stylizacji, każda Panna Młoda wyglądać będzie subtelnie, zwiewnie oraz bardzo lekko. Warto pokusić się na tego rodzaju swobodę, by w dniu ślubu nie czuć skrępowania.

długie faliste włosy z różowym kwiatem
długie faliste włosy z srebrną opaską
lśniące lekko kręcone długie włosy
średnie włosy zbiałym kwiatem z tyłu i grzywką do oczu
kręcone włosy, luźna nowoczesna fryzura
czarnme kręcone włosy z dużą srebrną opaską, styl vintage
Panna Młoda z welonem i długimi lekko kręconymi włosami
Panna Młoda z welonem i długimi falistymi włosami
długie pofalowane włosy z warkoczem na górze głowy
długie lekko faliste włosy w stylu boho
mocno kręcone blond włosy z różowymi kwiatami
długie włosy uczesane na bok
długie lekko kręcone włosy z opaską w stylu boho