Nieodłączna część ślubu jaką kiedyś była fotografia ślubna, dzisiaj staje się jedną z opcji. Para młoda szukając oszczędności dokonuje czasami wyboru pomiędzy fotografem, a kamerzystą. Niestety oba elementy są naprawdę bardzo ważne i z pewnością rezygnacja jednego z nich będzie dla każdego bardzo bolesna w przyszłości.

 

Czy pamiętacie czasy, gdy szukano w rodzinie osoby posiadającej aparat fotograficzny, by zrobił zdjęcia podczas wesela? Nikt nie przejmował się, czy wykonane będzie profesjonalne, ważne by pozostała pamiątka po tej magicznej nocy. Dzisiaj do dyspozycji mamy cały szereg możliwości, profesjonalne firmy świadczą usługi, w przystępnej. W tak ważnych chwilach jaką jest na pewno ślub i wesele pamiątka w postaci zdjęć jest naprawdę bezcenna! Ale niezapomniane chwile, zasługują na wyjątkową oprawę, przez którą jeszcze chętniej będziecie oglądać uchwycone chwile. Żaden dzień nie zdarza się dwa razy, dlatego wyjątkowe chwile w waszym życiu warto upamiętnić i zachować dla siebie oraz waszego potomstwa.komplet albumów ślubnych Czasu nie da się cofnąć, ale możecie go na chwilę zatrzymać, by podzielić się nim z najbliższymi. Gdy po latach zdecydujecie się przypomnieć najwspanialsze momenty waszego życia, z pewnością na nowo będziecie przeżywać te cudowne chwile. To właśnie fotografie nie pozwolą wam zapomnieć o nich zapomnieć, pomagają szybko sięgnąć w głąb pamięci i odświeżyć już zakurzone szczątki wspomnień. Z upływem czasu wszystko staje za mgłą, mimo wielkich starań nie potrafimy przypomnieć sobie stroju, dekoracji, bukietu ślubnego i wielu innych szczegółów. Dopiero wtedy uświadamiamy sobie jak dużą moc ma fotografia.

Oprawa fotografii

album zdjęć ślubnych w postaci książkiBardzo ważna dla zdjęć jest ich oprawa, w obecnej dobie cyfryzacji i komputerów, większość zdjęć zapisywana jest na dyskach i płytach. Ale dopiero po przeniesieniu fotografii na elegancki papier i umieszczeniu jej w pięknym albumie lub pudełku daje niesamowity efekt. Wydruki zdjęć na domowych drukarkach, brak odpowiedniego papieru niszczy efekt końcowy. Tylko profesjonalne wydruki i oprawa w pełni odda ich jakość, a także utrwali na kilkaset lat, by mogły się nimi cieszyć kolejne pokolenia. Obecnie tradycyjne sposoby przeniesienia fotografii na papier są łatwo dostępne i tanie. Jednak daleko im do doskonałości, wysoką jakość obrazu i trwałość daje dopiero druk pigmentowy. Nie należy do tanich, jednak pamiętajcie, że to pamiątka na wiele lat, a wasze wspomnienia z pewnością są tego warte. 

Jeśli zdecydujecie się na podarunek w formie fotografii ślubnej, pamiętajcie o oprawie wizualnej. Pięknie wykonane pudełko, podnosi wartość i znacznie zwiększa prezencję! Dodatkowe opakowanie oprócz ochrony i walorów estetycznych wspaniale uwiecznia okazję. “Wyjątkowe zdjęcia w wyjątkowym opakowaniu”, jeśli połączycie i wykorzystacie materiały używane do oprawy jako dekorację, stworzycie prawdziwe dzieło sztuki, prezent bezcenny.

pudełko na zdjęcia

Niezwykły prezent

Wybór prezentu to sprawa spędzająca sen z powiek. Kto z nas nie zastanawiał się godzinami nad wyborem właściwego podarunku dla najbliższych?. Co wybrać i jak sprawić by obdarowywana osoba była zadowolona? Jak wybrać oryginalny i ponadczasowy podarunek. 14 będzie z pewnością czymś więcej! Taki podarunek, to nie tylko pudełko na zdjęcia - przezroczyste z pleksymaterialna rzecz, odwoływanie się do uczuć i wspomnień ma w sobie wielką moc. Nie ważne co wybierzesz i ile pieniędzy wydasz, z upływem czasu wszystko zostanie zapomniane. Nie
jednak uchwycone chwile, które przez wiele lat będą chętnie oglądane. Każde zdjęcie to wspomnienie, o którym można porozmawiać, uśmiechnąć się i cofnąć wstecz by ponownie przywołać cudowny czas ze zdjęć. Taki podarunek ma wielką siłę, wybór odpowiednich zdjęć, jego oprawy sprawia, że obdarowujący przygotowując wszystko wkłada tam również swoje serce.

Jako ozdoba

Zdjęcia na komputerze przechowujemy w katalogach, o których z czasem zapominamy. W albumach trafiają do szafy, wyciągamy je i oglądamy przeważnie w momencie generalnych porządków. Ale gdy zdecydujemy się na umieszczenie ich w eleganckich pudełkach, oprócz wspomnień staną się także ozdobą w naszym domu. Szczególnie piękne i cenne są opakowania wykonywane ręcznie. Pudełka pod dwa pudełka ozdobne na zdjęciaindywidualne zamówienie mają kilka zalet, można dopasować wszystko kolorystycznie z własną dekoracją, możecie także umieścić na nich symbole, dedykacje, czy napisy upamiętniające daną chwilę, czyniąc każde opakowanie unikalnym. Takie dekoracje świetnie pasują do salonu czy gabinetu, a co najważniejsze mają wielką wartość. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej możecie sięgać po wasze wspomnienia….