Jeśli szukacie sprawdzonych pomysłów na zabawę weselną, powinniście przyjrzeć się bliżej fotobudce. To urządzenie do robienia zdjęć, a dokładniej serii zdjęć w krótkim odstępie czasu, dzięki czemu można uchwycić zabawne sytuację. Dodatkową formą zabawy jest możliwość przebrania się, dzięki czemu zdjęcia wychodzą bardzo zabawne. Jeśli interesuje was taka forma rozrywki, zapraszamy was do wywiadu z firmą SpeedPhoto.pl, ekspertem w branży. [wywiad]

wesele-slub: Fotobudka to coraz popularniejsza forma fotografowania. Jest jednak wiele osób, które o fotobudce słyszały niewiele lub wcale, dlatego dla tych niezorientowanych prosimy o wyjaśnienie na czym polega ten rodzaj usługi.

SpeedPhoto: Fotobudka to urządzenie dzięki któremu możemy wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia a następnie w kilka sekund je wydrukować w wybranym formacie np. pocztówki, polaroidu lub podłużnego paska. Na jednym wydruku często znajduję się kilka z ujęć, goście pozują w zabawnych kapeluszach, maskach czy też okularach, taka zabawa dostarcza dużo uśmiechu wszystkim uczestnikom.

trzy kobiety pozujące do zdjęcia

W Waszej ofercie znaleźć można dwie ciekawe i wyróżniające waszą ofertę usługi – kinderbudkę oraz SpeedGIF. Czy możecie rozwinąć nieco owe dość enigmatycznie brzmiące skróty?

Kinderbudka to fotobudka przeznaczona dla najmłodszych, każdy z elementów jest dostosowany tak aby bez przeszkód dzieci mogły korzystać z fotobudki.

SpeedGIF to nasze najnowsze autorskie urządzenie dzięki niemu możemy wykonać sobie animację poklatkową która jest przyśpieszona w czego efekcie otrzymujemy zabawną animację a następnie mamy możliwość przesłać sobie bezpośrednio wykonanego GIFa na naszego smartfona lub skrzynkę email.

trzy kobiety z kolorowymi okularami pozujące do zdjęcia

Kto najchętniej korzysta z usług fotobudki?

Tak naprawdę nie ma na to pytanie odpowiedzi wspólna zabawa w fotobudce przełamuje lody nawet u najbardziej niechętnych osób, niweluje barierę międzypokoleniową to niesamowita integracja. Fotobudka sprawdza się zatem zarówno na imprezach rodzinnych typu wesela urodziny, imprezach firmowych jak i podczas kampanii promocyjnych różnych marek.

Czy obsługa fotobudki wymaga szczególnych umiejętności?

Nie wymaga, jej interfejs jest bardzo intuicyjny, ekran jest dotykowy a nad wszystkim czuwa asystent który zawsze chętnie pomoże.

fotobudka elegancko podświetlona na niebieskim tle

Jak wygląda sesja weselna? Czy fotobudka zmieści się na każdej weselnej sali?

Asystent przyjeżdża zazwyczaj na godzinę przed czasem w jakim fotobudka ma rozpocząć pracę, wraz z menagerką sali lub parą młodą wybiera dogodne miejsce, następnie rozstawia cały sprzęt i… ZACZYNAMY ZABAWĘ. Tak fotobudka zmieści się na każdej sali ponieważ posiadamy 3 warianty które doradzamy klientowi w odniesieniu do miejsca jakim dysponuje. Wariant pierwszy to fotobudka z kotarkami, kwadratowy stelaż, który nadaje całej zabawie trochę prywatności, ponieważ osoby w środku są zasłonięte. Wariant drugi to tło fotograficzne, do wyboru klient ma kilkanaście rodzai spełnia to rolę klasycznej ścianki zdjęciowej. Wariant trzeci to sama fotobudka gdzie tłem jest naturalna przestrzeń sali.

gadżety do wykorzystania podczas korzystania z fotobudki

Jakie gadżety i dodatkowe atrakcje możecie zaoferować osobom korzystającym z waszych fotobudek?

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz gadżetów są to: kapelusze, sombrero, zabawne okulary, maski, czapki policjanta i marynarza, karnawałowe boa oraz klasyczne gadżety papierowe na patyczku. Wszystkie zdjęcia zawsze personalizujemy wedle życzenia klientów tak więc każda impreza jest unikatowa gdyż projekt graficzny za każdym razem jest inny.

Czy fotobudka to narzędzie dla osób młodych, czy dla każdego bez wyjątku?

Fotobudka to narzędzie dla każdego, dla starszych osób to niezwykłe przeżycie ponieważ przypominają się im czasy w których zdjęcia po zrobieniu drukowały się w kilka sekund wprost z aparatu na pamiątkę. Natomiast młode osoby uwielbiają sobie robić zdjęcia jest to doskonała forma rozrywki, a wydrukowane zdjęcia to unikatowa pamiątka w erze cyfryzacji.

fotobudka na czarnym tle z białym podświetleniem

Ile kosztuje wynajem fotobudki?

Cena uzależniona jest od ilości godzin.

Pakiet 2h – to koszt 749zł
Pakiet 3h – to koszt 949zł
Pakiet VIP (4h) – to koszt 1149zł

w cenie każdego z pakietów klient otrzymuje:
– nielimitowaną ilość zdjęć
– zabawne gadżety
– projekt grafiki ekranu fotobudki oraz wydruku
– stelaż z kotarkami lub tło fotograficzne
– pendrive z odbitkami wszystkich zdjęć
– księgę gości (pakiet VIP)

Posiadamy również unikatową usługę jaką jest drukowanie podziękowań dla gości weselnych. Młoda para wykonuje sesje zdjęciową w naszym automacie a dzięki wcześniej przygotowanej grafice drukujemy podziękowania dla każdego uczestnika imprezy. Państwu Młodym odchodzi szukanie cukierków a maja naprawdę unikatowe podziękowanie dla swoich gości które zostanie w ich domach przez lata.

kobiety korzystające z fotobudki

Czy fotobudka może zastąpić tradycyjnego fotografa?

Fotobudka to przede wszystkim dostarczenie dodatkowej atrakcji podczas wesela oraz niecodziennej rozrywki dla uczestników imprezy. Super zabawa oraz dodatkowe emocje jakie dostarcza uczestnikom zabawy. Ani jedna ani druga usługa się nie wyklucza gdyż tak naprawdę obie usługi maja zupełnie inny charakter.

Praca animatora polega na zachęcaniu gości do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, pomoc starszym osobom w obsłudze, na prośbę pary młodej animator informuje również każdego z uczestników aby wydrukował dodatkową kopie zdjęcia tak aby móc wkleić ją na pamiątkę do księgi gości.

FILM REKLAMOWY

 

SpeedPhoto (http://www.speed-photo.pl/)