Zbliżający się wielkimi krokami dzień ślubu to dla wielu narzeczonych czas, kiedy trzeba wybrać studio filmowe. Nie jest to wybór łatwy ani oczywisty. Wymaga dużej intuicji oraz wielogodzinnych poszukiwań. Podpowiemy jak nie wpaść w pułapkę i sprawnie znaleźć najlepsze studio filmowe.

Dobre studio filmowe – poradnik dla narzeczonych

Zbliżający się wielkimi krokami dzień ślubu to dla wielu narzeczonych czas, kiedy trzeba wybrać studio filmowe. Nie jest to wybór łatwy ani oczywisty. Wymaga dużej intuicji oraz wielogodzinnych poszukiwań. Podpowiemy jak nie wpaść w pułapkę i sprawnie znaleźć najlepsze studio filmowe.

1. Nie czekaj na ostatnią chwilę

Przygotowania do ślubu pochłaniają szalenie dużo czasu. Od bardzo ważnych kwestii takich jak sala, zespół, jedzenie, po szczegóły w postaci kwiatów na stół i koloru serwetek. Fotograf i kamerzysta należą zdecydowanie do tych ważniejszych. Jeśli wynajęcie przez nas ludzie nie poradzą sobie z zadaniem, nie będziemy mieli absolutnie żadnej pamiątki z tego dnia. Dlatego studio filmowe powinno być wybrane z rozmysłem i odpowiednio wcześnie, by w razie czego był czas na zmianę.

2. Szukaj studia, które oferuje to czego szukasz

Jeśli będziecie oczekiwać od studia zajmującego się standardową, wielogodzinną rejestracją wesel krótkiego i nowoczesnego teledysku, może się to po prostu nie udać. Dlatego szukaj firmy, która ma w swej ofercie to, czego oczekujesz. Unikniesz rozczarowania oraz nie stracisz pieniędzy.

3. Określ dokładnie swoje potrzeby i wymagania

Pamiętaj, że bardzo ważne jest to, żeby dokładnie dookreślić swoje oczekiwania. Mów wprost o tym, jakie masz wyobrażenia na temat filmów ze ślubu, co chcesz a czego zupełnie nie. Warto zaufać twórcom i nie wchodzić im w kompetencje, jednak jeśli nie chcemy, aby na filmie był moment, w którym się ubieramy albo inne krepujące sytuacje od razu to zaznaczmy.
Szerokie usługi zgodne z wymogami klienta oferuje strona studio filmowe Wrocław- Yourmovie.

4. Przeglądaj portfolio i poproś o więcej filmów

Jasnym i oczywistym jest, że na stronie internetowej znajdują się najlepsze i najbardziej reprezentacyjne filmy danego studia. Dobrze byłoby jednak wiedzieć, czy te filmy ze strony to standard, czy może tylko pojedyncze sukcesy. Wiedzieć należy, że nie każda para zgadza się na udostępnienie swojego filmu na stronie. Dlatego warto poprosić o przesłane w prywatnych wiadomościach większej ilości filmów i to nie tylko tych, z których twórcy są bardzo zadowoleni, ale także tych, które według nich mogą być mniej udane.

5. Sprawdź, czy cena jest adekwatna do efektów

Studia filmowe często próbują wywindować ceny swoich usług, tłumacząc to nowoczesnym sprzętem. Musicie pamiętać, że obecność zdjęć z drona nie musi oznaczać, że ceny będą od razy pięciokrotnie większe niż przy obecności samej standardowej kamery. Porównajcie więc kilka podobnych ofert.