Zorganizowanie ślubu, na który będzie można zaprosić liczną rodzinę i znajomych wiąże się z dużymi kosztami. Czasami zakochani w celu obniżenia wydatków zaczynają szukać oszczędności, czego przykładem może być zrezygnowanie z zatrudnienia profesjonalnego fotografa.

  1. Doświadczony fotograf ślubny czy zdjęcia robione przez znajomych?
  2. Indywidualne podejście do każdego klienta

Nie jest to jednak dobry wybór, gdyż ślub to wyjątkowa uroczystość, którą zazwyczaj można przeżyć tylko raz w życiu. Skoro więc ktoś wydaje duże pieniądze na piękną salę, wymarzoną suknię i liczne dodatki, szkoda by było pozbawić się pamiątek z tego wspaniałego wydarzenia.

Doświadczony fotograf ślubny czy zdjęcia robione przez znajomych?

Pary, które rezygnują z tego, aby fotograf ślubny Sopot zadbał o uwiecznienie ich wyjątkowego dnia, najczęściej proszą o wykonanie zdjęć znajomych lub członków rodziny. Chociaż początkowo taki pomysł może wydawać się uzasadniony, szczególnie że każdy dysponuje aparatem w telefonie lub posiada dedykowany sprzęt do robienia zdjęć, to jednak jakość zdjęć zrobionych przez amatorów nigdy nie dorówna porządnym fotografiom, które może wykonać fotograf ślubny. Wbrew pozorom nie chodzi wyłącznie o wykorzystanie lepszego aparatu, umiejętne stosowanie obiektywów i wielu innych akcesoriów, ale o doświadczenie w robieniu dobrych ujęć.

Tylko osoba, która od wielu lat pracuje jako fotograf ślubny Gdańsk, może wykonać świetną sesję ślubną ze zdjęciami młodej pary, a także uwiecznić całe wesele w taki sposób, że późniejsze oglądanie zdjęć przyniesie wszystkim wiele radości. Jednym z polecanych przez wiele par specjalistów od takich zdjęć jest Rafał Kowalski Fotograf Ślubny, którego przykładowe prace można obejrzeć na stronie internetowej. Fotograf obsługuje najczęściej śluby w okolicach Trójmiasta i województwa pomorskiego, ale współpracę mogą nawiązać również pary z innych części Polski.

Rafał Kowalski Fotograf Slubny Gdańsk Sopot Gdynia

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl


Indywidualne podejście do każdego klienta

Tym, co sprawia, że ta fotografia ślubna jest wyjątkowa, jest indywidualne podejście do klientów. Każda para może dokładnie omówić, na jakich zdjęciach jej zależy, gdzie chce mieć zrealizowaną sesję przedślubną i wiele innych rzeczy. Dzięki temu zdjęcia na pewno będą zgodne z oczekiwaniami klientów. Jeżeli natomiast ktoś nie ma pomysłu na zdjęcia, fotograf ślubny Gdynia dostarczy wielu inspiracji i zajmie się przygotowaniem sesji. Wybierając zdjęcia u tego fotografa można mieć pewność, że wszystkie pamiątki ze ślubu zostaną przygotowane w profesjonalny i staranny sposób.