Wybór pierścionka zaręczynowego to ciężki orzech do zgryzienia. Oprócz samego jego wyglądu, potrzeba również przemyśleć sprawę kruszcu, kamieni szlachetnych ich szlifu, wagi, klasy i najważniejsze – rozmiaru pierścionka! A to wszystko zrobione musi być tak, żeby wybranka nie powinna wiedzieć o żadnym z tych kroków – gdzie należy pamiętać, że kobiety są bardzo spostrzegawcze! Pozostaje pytanie, czy pierścionek zaręczynowy ma być skromny, czy raczej bogaty? Powinienieś wydać na niego większość swoich oszczędności, czy jednak biżuteria minimalistyczna w zupełności wystarczy?

Czym kierować się przy wyborze pierścionka zaręczynowego?

To, jaki styl ma mieć pierścionek zaręczynowy, zależy głównie od upodobań Twojej ukochanej. Szukając tego nieprzeciętnego symbolu miłości, powinieneś wesprzeć się tym co najbardziej lubi Twoja wybranka – bez wątpienia zyskasz tym dodatkowe uznanie! Pierścionek zaręczynowy wcale nie musi być skromny, jednak nie musi też opływać bogactwem. Liczy się gest, również całe wydarzenie, w które ubrane jest podarowanie tej szczególnej biżuterii, więc nie martw się, że wybrany przez Ciebie pierścionek jest niewystarczająco bogaty. Tradycyjnie, mężczyźni wybierają złoty pierścionek z większych rozmiarów kamieniem szlachetnym w centrum. Jednak na rynku znajduje się tyle modeli – niekonwencjonalnych, pociągających i czarujących – że odstąpienie od klasyki wcale nie jest grzechem!

Przepiękne kolekcje pierścionków

Szukając tego jedynego pierścionka, zajrzyj do jubilera SAVICKI. Mistrzowie tej właśnie marki stworzyli sześć unikalnych, fantastycznych kolekcji pierścionków zaręczynowych, które z pewnością zawrócą w głowie nie jednej kobiecie! Możesz do konkretnych modeli dopasować ulubiony kruszec, kamienie szlachetne i dodać własny grawerunek! A to nie wszystko – wraz z kolekcjami pierścionków na zaręczyny, powstały odpowiadające im modele obrączek ślubnych! Wyobraź sobie zdziwienie swojej ukochanej, która będzie mogła dopasować do siebie dwa najważniejsze pierścienie!