Prawdziwy mężczyzna torby nosić się nie boi. Wszak to naprawdę funkcjonalny dodatek. Ale noszenie torby to jedno, ale co warto nosić w torbie, to już zupełnie co innego. Zatem często można zobaczyć vlogi, czy przeczytać teksty dotyczące tego, co kobiety noszą w swoich torebkach, ale my dziś nie przedstawimy Wam co panowie noszą w swoich torbach, lecz co powinni. Już teraz jednak zdradzimy Wam, że kosmetyczki są ważne. Jesteście ciekawi co dalej? Oto nasze rady dla opornych.

Portfel, dokumenty i inne ważne elementy

Często mówi się, że mężczyźni są bardziej praktyczni od kobiet. Czy to jest prawda? Chyba nie, szczególnie że co chwilę można zobaczyć jakiegoś faceta, z portfelem schowanym w tylnej kieszeni spodni. Oczywiście nie żebyśmy tam patrzyły, jednak takie noszenie nie jest ani wygodne, ani też bezpieczne. Wszak portfel może wypaść, albo zwyczajnie zostać skradziony. Zatem koniecznie noście portfel w torbie. Również wszelkie dokumenty, w tym dowód rejestracyjny samochodu, czy ubezpieczenie także powinno mieć swoje miejsce w waszej torbie. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę, ale i zwiększa bezpieczeństwo, a to przecież jest bardzo ważne.

Smartphone – w torbie, a nie w ręce

Obecnie smartphony często rozmiarem przypominają tablety. Zatem zwyczajnie nie mieszczą się w kieszeni. Przez to wielu panów nosi je w ręce. Bywają i tacy, którzy dodatkowo z nich korzystają, przeglądając internet, czy pisząc wiadomości. A tak nie należy robić, gdyż zwyczajnie w takiej sytuacji o wypadek nietrudno i wystarczy tylko chwila nieuwagi. Zatem telefon należy nosić tylko i wyłącznie w torbie. Tym bardziej, że można wybrać model, który posiada tylną kieszonkę na zamek, albo też specjalne miejsce. Dzięki temu smartphona można szybko odebrać, nawet gdy czeka się na bardzo ważny telefon od szefa. Ponadto nie trzeba obawiać się, że telefon wypadnie z rąk, czy się zniszczy.

Przekąski zawsze pod ręką

Głodny mężczyzna jest mężczyzną złym. Zatem warto w swojej torbie nosić jakieś przekąski. Tutaj można zdecydować się na lunch boxy, w których można umieścić pożywną sałatkę, czy też inny zdrowy posiłek. Dodatkowo dzięki zastosowaniu szczelnych pojemników nie trzeb bać się, że jedzenie zabrudzi całą torbę. Ponadto jak to mówią „przezorny zawsze ubezpieczony”, zatem jeżeli istnieje ryzyko, że szef będzie kazał zostać ci w pracy, to warto przed pracą zakupić przynajmniej kanapki, dzięki temu unikniesz niemiłej niespodzianki wynikającej nie tylko z zostania po godzinach, ale i uczucia głodu. Ponadto warto w torbie mieć gumy, czy jakieś cukierki, a także co jest podstawą – chusteczki higieniczne.

Zawsze i wszędzie w twojej tobie kosmetyczka męska niezbędna będzie

Duża męska kosmetyczka powinna znajdować się we wszystkich torbach. Otóż dzięki nim utrzymanie porządku będzie proste, łatwe i wręcz niewymagające. Ponadto nie zabrudzicie swoje torby kosmetykami, choćby gumą do włosów. Ponadto warto nosić ze sobą niektóre kosmetyki, czy środki odświeżające, szczególnie, gdy spędzacie dużo czasu w pracy, a dzięki nim możecie dodatkowo odświeżyć się przed spotkaniem biznesowym. Bywają też sytuacje, że zwyczajnie zaśpicie do pracy, a przecież nie możecie pokazać się w czapce, bądź też szef nie uwierzy, że wasz bad hair day to nie niepoczesane włosy, ale modny trend. Dlatego w kosmetyce możecie umieścić niezbędne kosmetyki do stylizacji i grzebień i zaraz jak tylko podjedziecie na parking przed biurem „doszlifujecie” swój wygląd. Kobiety często mówią, że pudrują noski, a Wy musicie zapewne ułożyć włoski. Swoją drogą puder do włosów jest świetnym kosmetykiem, lepszym niż żel. Warto wiedzieć, że kosmetyczki występują w wielu wariantach, dzięki temu np. wielkość dopasujecie do swojej torby, podobnie jak estetykę. Możecie postawić tutaj na kontrast, albo też monochromatyczne połączenie.

W torbie powinien znaleźć się też długopis. Zdarza się, że w najmniej oczekiwanym momencie, gdy chcecie coś zapisać nie macie długopisu? Pewnie tak, chyba każdego z nas spotkała taka sytuacja. Dlatego zamiast prosić innych o jego pożyczenie zdecydowanie lepiej zwyczajnie zaopatrzyć się w niego. Swoją drogą przyda się także notes.