Róże to najczęściej wybierane kwiaty, które doskonale nadają się do stworzenia bukietów ślubnych na każdą porę roku. To jedyny kwiat, który nie nudzi się i pasuje na do każdej uroczystość, pokażemy wam jak odmienić go i nadać nowego uroku.

 

1. W komplecie, jeśli istnieje bardziej klasyczny i wspaniały kwiat pasujący do bukietu ślubnego, to tylko piwonia. Mimo że bukiet wygląda na poczochrany, jednak jest bardzo atrakcyjny i pięknie będzie komponował się z białą sukienką. Piwonie będące w kombinacji z ogrodowymi różami będą tworzyły piękną kolorową teksturę. To klasyczny przykład tradycyjnego bukietu ślubnego.

 

bukiet ślubny, piwonie z różami

 

2. Miękkie i słodkie, patrząc na strukturę tego bukietu, widać monochromatyczność róż, co doda dramatyzmu do twojego ślubu. Poprzez wybór bukietu w jednym kolorze, głównym atutem staje się jego promieniujący wygląd. Choć dodatkowe elementy nie są już konieczne, zawsze można dodać delikatne subtelne kwiaty.

 

bukiet ślubny miękki i słodki

 

3. Nowoczesne monochromatyczne, całkowicie biały bukiet ślubny z różami to ponadczasowa klasyka, ale być może chciałbyś dodać coś więcej. Kochamy łączyć dodatki takie jak jagody, czy rośliny egzotyczne. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie poniżej, powstała mieszanina jeszcze bardziej podświetla białe róże, zamiast je rozpraszać.

 

bukiet ślubny nowoczesny, monochromatyczny

 

4. Niezgodne bukiety, można przyjąć przeciwne podejście monochromatyczności i wymieszać wszystkie bukiety weselne. Świadkowie, mogą otrzymać białe bukiety z różami. Panna młoda otrzyma jagody i różane róże, sprawi to, że bukiet będzie bardziej żywy.

 

bukiet ślubny mieszany

 

5. Odcienie lata, nie ma bardziej odpowiedniego koloru na lato jak lawendy, a kwiaty te w różnych odcieniach bzu są po prostu stworzone do letniego okresu. Róże pięknie komponują się w takim bukiecie.

 

bukiet ślubny, letnie odcienie

 

6 Klasyczny romans, kilkanaście długich czerwonych róż, czy może być coś bardziej tradycyjnego i romantycznego?. Czerwień wspaniale komponuje się z białą suknią ślubną, wybór ten będzie odpowiedni dla kobiet, którym zależy na nowoczesnym wyglądzie.

 

bukiet ślubny, długie czerwone róże

 

7. Kaskadowe piękno, ostrożnie skomponowany kaskadowy bukiet ślubny, tworzy zupełnie nowy ślubny wygląd. Te białe róże idealnie nadają się zarówno do ślubu tradycyjnego jak i kapryśnego, w letnim okresie.

 

bukiet ślubny, kasakdowy

 

8. Tony klejnotów, mieszanka dalii z innymi wykwintnymi kwiatami. Stonowane róże umieszczone w takim bukiecie, nadają idealną fakturę. To bardzo nowoczesny i szalenie piękny bukiet ślubny.

 

bukiet ślubny, tony klejnotów

 

9. Koralowy wdzięk, jeśli róż nie jest twoim kolorem, można dodać do bukietu trochę ciepła za pomocą róż z odcieniem koralowym. Możesz stworzyć też kompozycję róż białych i purpurowych kwiatów, nada to ogłuszający i stonowany wygląd.

 

bukiet ślubny - koralowy wdzięk

 

10. Spadające kolory, rumień i brzoskwinia to prawdopodobnie nie są kolory, które przychodzą do głowy myśląc o bukietach ślubnych. Ale gdy połączysz je z różami o ciemniejszych kolorach, otrzymasz bardzo bogaty bukiet, który wyróżnia się od wszystkich standardowych i tradycyjnych kompozycji. Połączenie, bardzo eleganckie, nowy styl, który zachwyci każdego.

 

bukiet ślubny, spadające kolory

 

11. Zimowy las, połączenie białych róż herbacianych, zieleni oraz dobroci lasu, tworzy naprawdę wyjątkową wiązankę. Pomysł bardzo oryginalny, dla osób którym zależy by stworzyć kreacje niezapomnianą, inną niż wszystkie.

 

bukiet ślubny, zimowy las