Nie tylko sylwester jest idealną okazją do pięknych i świecących dekoracji. Wesele w stylu glamour będzie odpowiednią okazją, by stworzyć niepowtarzalny klimat. Przedstawiamy wam niezwykła galerię złotych i błyszczących szczegółów, które rozświetlą wasze wesele.

1. Złote zaproszenia ślubne

To dobry początek, by uchylić gościom weselnym rąbka tajemnicy. Pięknie zdobione zaproszenia, z dodatkiem złotych wstawek, na pewno zrobią na wszystkich duże wrażenie.

zaproszenie ślubne z złotymi wstawkami

fot: (https://www.etsy.com)

 

2. Suknia ślubna

Wystarczy dodać odrobinę haftowanych cekinów, lub iść na całość jak Panna Młoda na zdjęciu poniżej i założyć całą błyszczącą suknię w złotych kolorach.

Para Młoda, z lewej Pan młody w niebieskim garniturze, z prawej Panna Młoda w złotej błyszczącej sukni ślubnej)

fot: (http://www.mywedding.com/)


3. Piekielne buty ślubne

Jeśli chcesz naprawdę dodać blasku i wyróżnić się, zachęcamy do stworzenia własnego projektu DIY (zrób to sam). To sztuka i piękno w jednym, każdy może wykonać tego typu pracę na własny sposób. Pięknie ozdobione buty cekinami i kamieniami szlachetnymi, nadają się z pewnością na dwie okoliczności. Pierwszą z nich jest wesele, drugą sylwester, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć je na inne wyjątkowe uroczystości.

buty ślubne ozdobione cekinami i kolorowymi kamieniami

fot: (http://www.yesstyle.com/)


4. Korytarz do raju

Nie każde miejsce pozwala na wykorzystanie brokatu i konfetti. Jednym z takich miejsc jest z pewnością kościół, wykorzystajcie więc ten niepowtarzalny dywan z cekinów. Jest to typowy wystrój w stylu lux, który pasuje do każdej ceremonii ślubnej.

dywan ze złotych cekinów, ułożony w kościele

fot: (https://www.etsy.com)


5. Błyszczące serce

Dekorując sale weselną, warto dodać i na tym etapie kilka wstawek z pięknym błyszczącym złotem. Błyszczące duże serce, to kolejny projekt, który możecie wykonać samemu. Wystarczy przygotować pręt w kształcie serca i zawiesić na nim dużą ilość cienkich, pozłacanych pasków. Kochamy proste i tanie projekty, które potrafią odmienić i rozświetlić każde pomieszczenie!

duże złote serce wykonane z cienkich pasków

fot: (http://alanajonesmann.com/)


6. Niech zabłyśnie szampan!

Dodaj trochę blasku do szampanem. Te cudownie ozdobione kieliszki, można wykorzystać jeszcze do wielu innych przyjęć. Począwszy od sylwestra, hucznych przyjęć, czy zaręczyn. Produkt można nabyć w sklepie, lub wykonać samemu.

kieliszki do szampana ozdabiane złotym brokatem

fot: (https://www.etsy.com)28


7. Więcej brokatu

Dla miłośników dekoracji w postaci brokatu, słowo dużo ma różne znaczenie. Z pewnością nie będzie przesadą, jeśli Para Młoda wyróżni się siedząc na specjalnie przystrojonych krzesłach. Piękny, duży złoty wachlarz jest bardzo oryginalnym pomysłem, który nie widuje się często na weselach.

krzesło Panny młodej przystrojone dużym złotym wachlarzem

fot: (http://www.kristamarielynch.com/)


8. Prawdziwy Twist

Szampan nie jest jedyną rzeczą, która powinna błyszczeć na Twoim stole. Dodaj metaliczny twist do stylu w postaci małych kulek disco, brokatu, wstążek itp. Na stole poniżej widać dosłowne szaleństwo, ale czy w tym dniu są jakieś granice?

mieszanina złotych i srebrnych dekoracji poukładane chaotycznie na stole weselnym

fot: (http://theglitterguide.com/)


9. Kawałek nieba

Nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazdy tej nocy, czyli tortu weselnego. To ciasto zasługuje by świecić! Metaliczny, złoty kolor na pewno będzie wyglądał pięknie w blasku fleszy.

mały złoty tort weselny z różami w postaci dekoracji

fot: (http://www.tennillefink.com.au/)


10. Niebo w ustach

Skoro na stole pojawił się szampan, nie wypada by zabrakło truskawek. Tym razem nie będą one czerwone, skorzystajcie z jadalnego brokatu, by dopasować je do całej reszty. Pięknie ozdobione truskawki,26 będą stanowiły idealne uzupełnienie waszego stylu.

truskawki ozdobione jadalnym brokatem

fot: (http://nickimetcalf.com/)