W związku z dużym zainteresowaniem przygotowaliśmy dla was kolejny wywiad dotyczący wynajęcia barmana na wesele. W ostatnich latach pojawiło się wiele ciekawych pomysłów, które chętnie są wykorzystywane podczas uroczystości weselnych. Barman to na pewno jedno z najczęściej wybieranych atrakcji, warto więc dowiedzieć się coś więcej, tym razem rozmawiamy z z firmą organizującą kompleksowe usługi barmańskie. [wywiad]

wesele-slub: Młodzi, zdolni i pełni pasji. Takie opinie krążą na wasz temat wśród waszych byłych i obecnych klientów. A jak wy określilibyście siebie?

barmaniplock: Trudno ocenić samego siebie. Każda impreza wzbogaca nas o dodatkowe doświadczenia Najważniejsza i najbardziej wiarygodna jest opina naszych klientów którzy sami mogli się przekonać o poziomie świadczonych przez nas usług. Ich zadowolenie i satysfakcja jest dla nas najlepszym komplementem oraz motywuje nas do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

drinki które palą się ogniem

Gdzie zdobywaliście swoje doświadczenie barmańskie?

Kilka lat temu zaczęliśmy dorywczą prace na zmywaku w jednym z klubów nocnych, gdzie szybko awansowaliśmy na stanowisko barmana. Ówczesny szef zapewnił nam szkolenia barmańskie ukazujące tajniki obsługi klienta i miksologii. Jego wiedza oraz indywidualne podejście do nas jako pracowników zaszczepiło w nas fascynacje do flair, garnirowania drinków, ingrediencji personalnej. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z ilu puzzli składa się ta układanka, czyli ile wiedzy jest tak naprawdę do przyswojenia. Pomimo tego bardzo szybko praca stała się naszą pasją i zorientowaliśmy się ze jest to coś co chcemy robić w życiu.

barman na weselu

Jakie usługi oferujecie w ramach wynajęcia was na wesele

W zakres nas usług wchodzi kompleksowa obsługa imprez. Praktykujemy indywidualne podejście, aby idealnie dopasować się do potrzeb klientów. Nasza oferta obejmuje dojazd do klienta oraz przygotowania do wydarzenia już 4 godziny przed rozpoczęciem uroczystości. Zapewniamy zabezpieczenie ilościowe produktów. Zabieramy ze sobą także nasze Alkohole oraz pełną gamę likierów bezalkoholowych. Dzięki temu możemy stworzyć także inne drinki które z pewnością wyróżniają się od tych klasycznych. Jeżeli na sali nie ma kostkarki – zakupujemy lód oraz zabieramy ze sobą kruszarkę i zapasową kostkarkę do lodu. Zapewniamy dodatkowe atrakcje typu: zamówienie oraz praca przy użyciu suchego lodu, zorganizowanie animacji świetlnych, prowadzenie warsztatów, obsługa barmańska na poprawinach, wynajem FOTOBUDKI, profesjonalny pokaz barmański oraz alkoholowa fontanna. Ciągle uatrakcyjniamy naszą ofertę ale głównym naszym celem jest zaspokojenie najbardziej wyszukanych oczekiwań młodej pary oraz gości weselnych.

W waszej pracy liczy się zadowolenie klienta z usług. Czy zdarzyło się w waszej karierze, iż klient złożył reklamację?

W dotychczasowej karierze na szczęście nie. Wierze w to ze nigdy nie zawiedziemy.

barman na weselu, obsługuje gości

Jakie drinki, czy koktajle sprawdzają się na weselach, a jakich lepiej unikać?

Unikał bym dużej ilości koktajli mlecznych. Popularnością cieszą się Mojito, Sex on the Beach, Blue Lagoon, kolorowe shooty. Najbardziej efektowne są drinki serwowane na suchym lodzie oraz płonące, które zawsze wywołują zdziwienie na twarzy klientów. Jednak każdy ma swoje smaki, dlatego w naszym menu znajdują się drinki słodkie, kwaśne, cierpkie, orzeźwiające aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Ulubiony drink i dodatek do napojów?

To jest zależne od nastroju i dnia. Wieczory z kumplami spędzamy przy piwie lub whiskey, innym razem testujemy nowe smaki oraz wymyślamy własne receptury.

dwóch barmanów przygotowujących drinki

Komponujecie koktajle dedykowane młodej parze. W jaki sposób powstają tego typu mieszanki?

Drink musi pobudzać wszelkie zmysły, dlatego dbamy o to by nie tylko smakował ale i wyglądał smakowicie. Młodej Parze serwujemy koktajle delikatne, o sensorycznej nucie aromatycznej, efektowne i bogato ozdobione. Pierwsze drinki które opuszczają bar adresowane są właśnie do młodych.

przygotowany bar na sali weselnej

Skąd czerpiecie inspiracje?

Inspiracje staramy się czerpać ze wszystkiego czego się da. Nie ograniczamy się do utartego szablonu działań, próbujemy wdrażać innowacyjne rozwiązania.

Co jest w waszej pracy najbardziej stresujące, a co najbardziej lubicie?

Stresujące jest sprostanie oczekiwaniom klienta ale przekształcamy to w motor napędowy do działania. Ulubionym aspektem tej pracy jest kontakt z ludźmi i możliwość wywołania u kogoś uśmiechu.

lista drinków w menu

Jakie imprezy poza weselami obsługujecie?

Obsługujemy wesela wraz z poprawinami, uroczystości rodzinne takie jak urodziny czy rocznice, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie/panieńskie, eventy, zjazdy tematyczne. Jesteśmy wszędzie tam gdzie nas potrzebują. 🙂

lista koktajli na tle czarnego menu

http://barmaniplock.pl/