Podczas organizowania ślubu, każdy pragnie być oryginalny, chcemy by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Piękny wystrój, dobra muzyka, smaczne posiłki i mamy przepis na sukces. Nie tak szybko, wesele to nie jest zwykła uroczystość. By w pełni cieszyć się udaną organizacją, potrzeba czegoś więcej. Atrakcje weselne to jedna ze spraw, których nie wolno pominąć! potrafią rozruszać miłośników krzeseł, rozbawić ponuraków i zmienić przeciętną imprezę w niezwykłą zabawę. Co wybrać z całej masy dostępnych ofert? ciekawych pomysłów jest co niemiara, sprawdźmy co zasługuje na szczególną uwagę.

oświetlenie sali weselnej na czerwono

oświetlenie sali weselnej na niebiesko

Coraz większą popularnością cieszą się dekoracje i zabawa światłem. Jest  to nowość na polskich weselach, która została bardzo ciepło przyjęta. Dlaczego akurat światła? pomysł ten daje naprawdę niesamowite efekty i upiększa każdą uroczystość. Profesjonalne firmy za niewielkie pieniądze potrafią zmienić każde pomieszczenie w niesamowite i klimatyczne sale. Nawet najbardziej ponure i nieciekawe wnętrze pięknieje przy odpowiedniej dekoracji światłem. Do wyboru jest wiele możliwości, a wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. Iluminacje świetlne, dekoracja sal, napisy na ścianach i suficie, świecące kurtyny, podświetlane ściany, to tylko kilka z możliwości. Wyobraźcie sobie oświetloną jak w hollywoodzkich filmach młodą parę, która idzie wykonać pierwszy taniec, to po prostu trzeba zobaczyć!

duży napis LOVE świecący lampkami

duży napis LOVE świecący na niebiesko

Kolejną atrakcją weselną bardzo miło przyjętą jest duży napis “LOVE”. Napis ten daje naprawdę super efekt, kolejna nowość, która pojawiła się w naszym kraju. Wzbudza on duże poruszenie wśród gości weselnych, bardzo fajnie dopasowuje się do każdego wesela, bez znaczenia na rodzaj i formę uroczystości. Duże litery LOVE kojarzą się wszystkim z miłością, pięknie wychodzą na zdjęciach, a cały projekt jest prosty i niedrogi. Jeśli organizujesz zabawę na dużej przestrzeni koniecznie zastanów się na taką firmą dekoracji.

słodki stół weselny, słodycze na patyku

słodki stół weselny, pyszne babeczki

Jeśli lubicie nowe pomysły, warto wspomnieć o “słodkich stołach”. Piękna kompozycja, przyciąga wzrok wszystkich miłośników słodyczy, a w szczególności dzieci. Myślę, że do tego gatunku można dołączyć także “stoły z napojami”, obie atrakcje świetnie nadają się na uroczystość weselną. Nie absorbują czasu gości weselnych, a jedynie go umilają, są bardzo eleganckie i pięknie ozdabiają sale. Do wyboru dostępne są przeróżne kompozycje, kolory można dobrać wedle własnego uznania, by idealnie wtopiły się w styl, w jakim planujecie wasz ślub. Dla niewtajemniczonych warto dodać, że słodkie stoły to miejsce gdzie znajdują się pyszne poczęstunki, lizaki, cukierki, babeczki, ciastka i inne słodkości. 

strefa chillout na weseleu

Z pozostałych nowości musicie poznać “strefę chillout”. To coś dla osób, które kochają zaskakiwać, w tym miejscu znajdują się hamaki, leżaki, czy koce. Goście weselni szukając odpoczynku od całego gwaru, chętnie wypoczywają w tego typu strefach. Taka atrakcja, rozluźnia i sprawia, że wszystkie osoby czują się na większym luzie.

weselne fajerwerki na dworze

weselne fajerwerki na sali

Widać wyraźnie większe zainteresowanie pokazem sztucznych ogni. Jest to atrakcja, która nie należy do tanich, jednak zapewnia niesłychane wrażenia, które z pewnością zostaną zapamiętane przez wszystkich gości. Sztuczne ognie zawsze wzbudzają wiele emocji, z atrakcji można korzystać o każdej porze, firmy organizujące pokazy posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia. Pokazy mogą odbywać się nawet w zamkniętych pomieszczeniach, oglądać w nich można:

  • płonące serca
  • wodospady
  • snopy iskier oraz wiele innych

Na zewnątrz możecie cieszyć się z takich atrakcji jak:

  • fontanny
  • napisy świetlne
  • słońca
  • wodospady
  • miny
  • konfetti
  • dymy

firma_zdjecie_m._pastuszko_-_bollywood_dance_2_na_weselu_polsko-indyjskim,_fot._marek_belowski

Drink4You barmani na wesele

 

Jeśli nie lubicie hałasu, dymu i dreszczyku emocji, warto skorzystać z atrakcji weselnych takich jak szczudlarze, czy mimy, którzy rozśmieszą was do łez. A może pokaz tańca brzucha? piękne występy utalentowanych pań, które tworzą cudowne show! Bardzo ciekawym pomysłem jest możliwość zatrudnienia na sali barmana, który przyrządza przepyszne i kolorowe trunki. Do wyboru jest coraz więcej możliwości, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Z roku na rok widać wyraźną niechęć do oczepin, pary młode rezygnują z konkursów, które wprawiają w zakłopotanie części z gości. Nie każdy lubi uczestniczyć w takiej rozrywce, ale z pewnością wszyscy będą zadowoleni z pokazu jaki im zafundujecie.