Wszyscy pragną zorganizować niezapomniane i wyjątkowe wesele. Szukamy nowych trendów i pomysłów, by urozmaicić ten wieczór. Jedną z atrakcji, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem jest “słodki stół”. Ponoć istnieje niewielki odsetek ludzi, dla których słodycze są kwestią obojętną. Kochamy je za błogi smak, kuszący wygląd i sporą dawkę pobudzających endorfin. Okazuje się, że idealnie sprawdzają się również w roli dekoracji. Jeżeli macie na horyzoncie ważne wydarzenie wymagające szczególnej oprawy – warto zapamiętać ten adres.
Zapraszamy na rozmowę z pomysłodawczynią projektu Słodkie Okazje, specjalizującego się w wyszukanych aranżacjach ze słodyczy dla podkreślenia szczególnych chwil… [wywiad]

 
cukierki w kolorze czerwonym i białymwesele-slub: Skąd wziął się pomysł na biznes?

SłodkieOkazje: Pomysł narodził się właściwie sam, po licznych zapytaniach klientów Słodkiej Galerii o możliwość aranżacji tzw. „słodkiego stołu”. Słodkie Okazje to dodatkowy projekt głównej działalności, sklepu Słodka Galeria, w ofercie którego można znaleźć łakocie od sprawdzonych europejskich producentów. Mieścimy się w gdańskim Fashion House Outlet Centre.

wesele-slub: Jakie najczęściej zlecenia realizuje firma

SłodkieOkazje: Najczęściej w grę wchodzi przygotowanie upominków dla gości weselnych i urodzinowego stołu dla dzieci.

wesele-slub: Plany biznesowe na przyszłość?

SłodkieOkazje: W pierwszej kolejności na pewno dalszy rozwój (nasze pianki aż proszą się o czekoladową fontannę :]). Chcielibyśmy wprowadzić nowy asortyment – myślę, że już dziś mogę zdradzić, że w grę wchodzą między innymi tzw. „czekoladowane” (czyli maczane w czekoladzie) pianki obsypane bakaliami lub innymi dekoracjami. W planie jest także  utworzenie sklepu internetowego.

kolorowe cukierki w przezroczystych opakowaniach jako podarunek

wesele-slub: Jak dzięki współpracy z Państwa firmą można upiększyć własne wesele?

SłodkieOkazje: Warto zaznaczyć, że Słodka Galeria jest bezpośrednim importerem pianek Marshmallow. Pozostałe produkty, takie jak żelki czy lizaki również można zaliczyć do unikatowych ze względu na produkcję opartą na naturalnych barwnikach i aromatach. Oferujemy również słodkie lecz bezcukrowe lizaki. To wszystko przekłada się na główny wniosek – takiego asortymentu nie ma żaden inny polski sklep. Do tego dochodzi możliwość personalizacji, na potrzeby naszych klientów odpowiednio upiększamy słodycze, dopasowujemy je kolorystycznie do reszty dekoracji. Z naszych pianek i żelek można przygotować kształty specjalne, takie jak serduszka, śmieszne zwierzaki czy ulubione postaci z bajek.

wesele-slub: Dlaczego warto wybrać słodycze i usługi oferowane przez Waszą firmę

SłodkieOkazje: Ponieważ są jedyne w swoim rodzaju, najwyższej jakości i w przystępnych cenach.

wesele-slub: Najdziwniejsze, najtrudniejsze, najlepsze zlecenie?

SłodkieOkazje: Jesteśmy bardzo otwarci na pomysły klientów. Jako młody gracz na rynku (Słodkie Okazje nie mają jeszcze roku) nie boimy się nowych wyzwań. Realizujemy kreatywne pomysły i wyznajemy zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych!

cukierki na stole weselnym, kolory turkusowe i czerwone
wesele-slub: Które ze zleceń najchętniej realizujecie? Kinder bale, wesela, chrzciny, czy może inne uroczystości?

SłodkieOkazje: Wszystkie uroczystości są mile widziane ale nasz asortyment chyba najlepiej sprawdza się na weselach, kinder balach i przyjęciach urodzinowych.

wesele-slub: Jak w praktyce wygląda współpraca z Waszą firmą? Jesteście otwarci na sugestie, czy realizujecie z góry nakreślony plan?

SłodkieOkazje: Zawsze działamy wedle życzenia klienta, ale najpierw musimy poznać jego potrzeby. Bardzo często, podczas takiej rozmowy, rodzą się nowe pomysły na słodką oprawę.

czerwone cukierki w przezroczystym słoikuwesele-slub: Jakie są koszty Państwa usług? Czy jest to Słodka Okazja na każdą kieszeń?

SłodkieOkazje: Wszystkie pianki pochodzą z importu od włoskich, belgijskich oraz hiszpańskich producentów. 10 dag pianek lub żelek to koszt ok. 3,50 zł, także cena naprawdę na każdą kieszeń. Inną sprawą jest kwestia, ile kto może zjeść… :]

wesele-slub: Wasze priorytety, którymi kierujecie się na co dzień w pracy

SłodkieOkazje: Na pierwszym miejscu jest zawsze zadowolenie klienta i terminowość realizacji.

wesele-slub: Skąd czerpiecie pomysły i inspiracje na Wasze słodkie upominki i stoły ze słodyczami

SłodkieOkazje: Najczęściej to po prostu własna inwencja. Staramy się regularnie uczestniczyć w międzynarodowych targach słodyczy, bo to również jest niezawodne źródło inspiracji. Na bieżąco śledzimy działania współpracujących z nami producentów, poszukując nowych trendów (w piankach są to np. kształty czy smaki).

SłodkieOkazje (http://slodkieokazje.pl)

Słodki stół, różowe kolory
słodki stół, turkusowe kolory
poczęstunki dla gości w postaci cukierków
lizaki w formie dekoracji