Zbliża się ślub i zastanawiasz się jaki kupić prezent dla rodziców weselnych? Nic dziwnego, czasem trudno wybrać odpowiedni upominek dla tych najbliższych nam osób. Polecamy 5 sprawdzonych pomysłów na prezent w podziękowaniu dla rodziców.

  1. Drzewko – oryginalny pomysł na prezent!
  2. Personalizowany zestaw pióro & długopis
  3. Obraz do mieszkania
  4. Bukiet kwiatów i butelka dobrego alkoholu
  5. Voucher na weekend w SPA

Jaki prezent dla rodziców weselnych wybrać? Sprawdź 5 doskonałych propozycji na prezent dla rodziców na ślubie. Na pewno będą zachwyceni!

Drzewko – oryginalny pomysł na prezent

Podaruj drzewko! Jest to bardzo oryginalny, nietypowy, a jednocześnie efektowny i niepretensjonalny pomysł na prezent dla rodziców ślubnych. W sklepach internetowych można znaleźć zestawy upominkowe z drzewkiem oliwnym, gruszą, klonem czerwonolistnym czy winoroślą. Oczywiście prezent ten będzie udany pod warunkiem, że rodzice będą mieli gdzie takie drzewko wsadzić, np. w ogródku przy domu lub na działce.

Personalizowany zestaw pióro & długopis

Jest to pomysł na elegancki prezent dla rodziców na ślubie, pod warunkiem, że gustują oni w tego typu upominkach. W sieci zamówić można bardzo eleganckie zestawy z piórem i długopisem renomowanych marek, gdzie wygrawerować można inicjały i datę wydarzenia. Jest to wspaniała forma pamiątki, a przy okazji gustowna i użyteczna. Polecamy!

Obraz do mieszkania

Kolejny pomysł na prezent dla rodziców na ślubie to obraz do mieszkania. Może to być gotowy obraz – w Internecie mnóstwo jest galerii online młodych, utalentowanych artystów. Można zatem wybrać taki obraz, który idealnie będzie pasował do rodziców i ich mieszkania. Można też zamówić obraz okolicznościowy i samemu nakreślić jego wygląd, jednak warto wtedy zająć się tym odpowiednio wcześniej, tak aby dać czas na namalowanie obrazu. Ciekawą opcją jest też namalowanie obrazu rodziców z ich starego zdjęcia.

Bukiet kwiatów i butelka dobrego alkoholu

To klasyka i zawsze się sprawdza – bukiet pięknych, pachnących kwiatów oraz butelka dobrego wina lub whisky. Jeśli coś działa, to czasem nie ma co nadmiernie kombinować. Jeśli nie masz ochoty na oryginalne pomysły na prezent dla rodziców na wesele, to postaw na dobry alkohol i imponujący bukiet kwiatów.

Voucher na weekend w SPA

Prawdziwy hit jeśli chodzi o prezenty dla rodziców na wesele! Voucher na 2-3 dniowy pobyt w hotelu, np. w górach, z wyżywieniem oraz dostępem do strefy SPA to fantastyczna opcja na odpoczynek, relaks i regenerację dla rodziców.