Szukasz pomysłu na prezent ślubny, który zelektryzuje młodą parę i wszystkich zaproszonych na tę wyjątkową uroczystość gości? Zastanawiasz się, jaki podarunek wybrać dla nowożeńców, którzy są szczególnie bliscy Twojemu sercu? W Katalogu Marzeń mamy odpowiedź na Twoje pytania, a są nią nasze vouchery prezentowe! Taki prezent ślubny w formie bonu pomagającego spełniać marzenia będzie okazją do tego, aby świeżo poślubieni sobie małżonkowie spędzili wspólnie niezwykły czas, a przy okazji spróbowali czegoś zupełnie nowego. Sprawdź, jakich pięć pomysłów na nietypowy prezent ślubny z Katalogu Marzeń proponujemy i wybierz spośród nich ten, który najlepiej podkreśli wyjątkowość zaślubin!

SPA dla dwojga

Wypoczynek pod opieką doświadczonych kosmetologów i masażystów to już coś, ale jeśli dodamy do tego możliwość spędzenia czasu z naszą „drugą połówką”, takiej atrakcji po prostu nie można przegapić! Wybierając voucher na SPA dla dwojga jako prezent ślubny, podarowujesz zakochanym coś naprawdę wyjątkowego. Mowa o długich godzinach spędzonych z dala od wielkiego miasta, w zaciszu salonu odnowy biologicznej pełnego nowoczesnych zabiegów. Wybierz właśnie ten prezent ślubny i miej pewność, że osoby, które go otrzymają, będą mogły cieszyć się własnym towarzystwem i nieograniczonym czasem na rozmowy i planowanie przyszłości.

Poznaj strzelanie dla dwojga

Kto powiedział, że romantyczne wypady muszą oznaczać jedynie tradycyjne kolacje przy świecach albo spacery w świetle gwiazd? Pozwól nowożeńcom spędzić czas na pełnym emocji strzelaniu i daj im okazję do przetestowania najróżniejszych modeli broni pod okiem doświadczonych trenerów. Taka wizyta na strzelnicy pozwoli rozładować napięcie narastające często przez cały tydzień, a przy okazji wniesie odrobinę rywalizacji w życie młodego małżeństwa. Prezent ślubny, jakim jest voucher na strzelnicę, spodoba się zarówno panu młodemu, jak i pannie młodej. A wszystko dlatego, że każde z nich będzie miało okazję spróbować czegoś całkiem nowego!

Spacer z alpaką

Jednym z etapów zacieśniania łączącej nas z drugą osobą relacji bardzo często okazuje się wspólna adopcja lub zakup czworonoga. Czasami chodzi o psa, innym razem o kota lub gryzonia. Można jednak pójść jeszcze o krok dalej i z okazji zamążpójścia lub ożenku podarować młodym prezent ślubny w postaci vouchera na spacer z alpaką. Bliskość tego uroczego, futrzastego stworzenia gwarantuje szeroki uśmiech na twarzach wszystkich spacerujących. Taka przechadzka to także okazja do tego, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i „podładować akumulatory”. Postaw na prezent ślubny w postaci voucher na spacer z alpaką i przekonaj się, że romantyczna przechadzka może mieć naprawdę różne definicje!

Lot balonem dla dwojga

A gdyby tak dać młodej parze okazję do tego, aby na kilka chwil oderwali się od Ziemi? I nie, nie mamy tu na myśli dalekich podróży na pokładzie samolotu, a raczej prezent ślubny w formie vouchera na lot balonem. Pomiędzy obłokami nie brakuje okazji do przemyśleń i podziwiania zapierających dech w piersiach widoków. Taki prezent ślubny w postaci lotu balonem może też przypomnieć małżonkom ich pierwsze, ekscytujące randki. Najpiękniejszą pamiątką z tego rejsu będą oczywiście wspomnienia, jednak zrobienia kilku zdjęć obdarowani również z pewnością nie będą żałować.

Pakiet „Weekend we dwoje”

A może chcesz wysłać nowożeńców w wyjątkową podróż, z której wrócą jeszcze bardziej zakochani? W takim razie postaw na pakiet „Weekend we dwoje” i obdaruj ich właśnie takim prezentem ślubny. Wewnątrz koperty z logo Katalogu Marzeń czeka na nich do wyboru jedna z kilku wyjątkowych atrakcji. Na którą się zdecydują? Tego nie wiemy! Jednak każda z nich udowadnia, że taki podróżniczy prezent ślubny to doskonały wybór. Odwiedź: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny