Jak wesele to tylko z klasą dlatego przedstawiamy 5 miejsc gdzie warto zorganizować wesele w eleganckim i ekskluzywnym klimacie.

 1. Hotel Bursztynowy Pałac mieści się w Strzekęcinie jest to miejsce niezwykle komfortowe oddalone od miasta, położone w malowniczej otulinie parku krajobrazowego. Hotel Bursztynowy Pałac  jest wyjątkowym miejscem zachodniego Pomorza w którym możesz zorganizować ślub lub po prostu przyjechać odpocząć od zgiełku miasta. Piękne wnętrze hotelu pozwoli dodatkowo stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny klimat wesela jak również przeżyć niezapomniane chwile odpoczywającym w hotelu gościom. Hotel Bursztynowy Pałac posiada 62 pokoje oferując 150 miejsc noclegowych.
   
 2. „Pałac nad Jeziorem” położony jest w miejscowości Chociwel nieopodal Kościoła Mariackiego. Jest to miejsce w którym możesz zorganizować  wesele, komunie, konferencję, lub zatrzymać się, aby odpocząć od zgiełku miasta. Pałac oferuje do dyspozycji swoim gościom 17 pokoi, 2 apartamenty z widokiem na jezioro Starzyc oraz  sale balową w której zmieści się 160 osób. Dodatkowymi atutami jest możliwość grillowania na świeżym powietrzu, możliwość wypożyczenia sprzętu, kort tenisowy i basen.
   
 3.  Pałac Ptaszynka to niezwykle urokliwe miejsce położone w północno-zachodniej Polsce na skraju rezerwatu. Jest to historyczne miejsce z duszą jego historia sięga XVIII wieku.  Pałac  otulony jest pięknymi lasami w których można napotkać wiele zwierząt.  Pałac położony jest przy jeziorze co tworzy jeszcze bardziej malowniczy krajobraz otaczający to miejsce.  Pałac jest miejsce do spędzenia wolnego czasu w zaciszu pięknego krajobrazu oraz wyjątkową lokalizacją dla zorganizowania pięknego przyjęcia weselnego.   Do dyspozycji gości jest  28 komfortowych pokoi, sala pałacu dysponuje 80 miejscami dla gości weselnych.
  panna mloda w sukni ślubnej i falującym długim welonem
 4. Hotel Pałac w Rymaniu posiada historię sięgającą 1751 roku. Znajduje się w nim wyjątkowo komfortowe wnętrze, które zostało zaplanowane tak, aby każdy gość hotelowy czuł się tu dobrze i mógł wypocząć. Dodatkowym atutem tego miejsca jest pozostające do dyspozycji gości hotelowych spa, basen, jacuzzi i siłownia. Hotel Pałac w Rymaniu jest miejscem w którym możesz zorganizować swój wyjątkowy ślub, zaplanować konferencję lub po prostu przyjechać  wypocząć, odprężyć się i zrelaksować  w spa. Hotel oferuje salę bankietowo-weselną, która zmieści 140 osób.
   
 5. Dworek Hetmański położony jest pomiędzy Szczecinem i Stargardem. Jest to niezwykle urokliwe miejsce na wesele z klasą otulone zielenią, położone nad Jeziorem Miedwie w którym możesz zatrzymać się na wypoczynek z dala od zgiełku miasta, zorganizować swój wymarzony i wyjątkowy ślub, bądź imprezę biznesową. Dworek Hetmański to miejsce z duszą, jest to jedyny w Polsce ukraiński dworek, którego wnętrze zostało zaprojektowane ze szczególną dbałością o każdy detal. Oprócz wyjątkowego położenia i wnętrza, miejsce to posiada przepiękny, zadbany ogród, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o gościach, aby czuli się w tym miejscu jeszcze bardziej zrelaksowani i wypoczęci. Dworek Hetmański posiada przepiękną i niezwykle urokliwą salę weselno – bankietową oraz elegancką salę konferencyjną nadającą się zarówno pod małe jak i duże eventy biznesowe.